Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 716 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Wrap me around

sobota, 07 lipca 2012 18:11

Cześć, z tej strony Up! U mnie nadal deszcz. Właściwie to burza i deszcz, albo jak kto woli: deszcz i burza. Pioruny są piękne!

 

Jest mi miło, że poprzedni post został przez was tak dobrze przyjęty. Trochę ironii w nim było, ale chyba nią nie ociekał, co? ;)

 

W naszej małej blogosferze pojawił się kolejny autor (którego serdecznie w tym miejscu witam), tym razem jest to chłopak. Właściciel bloga midnightdancers.bloog.pl. Czytając pierwszy jego wpis, nasunęło mi się na myśl, że musi być strasznym, zadufanym w sobie ignorantem. Takim, co zawsze wie najlepiej i najwięcej. Dziwi mnie trochę postawa osób, które przychodzą tutaj z onet.bloga. Myślę, że regularnie pojawia się tutaj gwiazdka (oczywiście jest nią tylko w jej własnych oczach), która sądzi, że obnoszeniem się swoimi "dokonaniami" (których de facto brak) zawojuje całego blooga. To dla mnie komiczne, bo jeszcze - chyba - żadnej się to nie udało. :) Kiedyś faktycznie bloog był lata świetlne za onet.blogiem, ale teraz powoli się to już zmienia. Co nas tutaj wyróżnia? Bezinteresowność i faktyczna sympatia względem nowych osób. Nikt tutaj nie jest odrzucany, ba! nawet nie musi się jakoś specjalnie starać o atencję innych autorów. Nie tworzymy tutaj zamkniętych kręgów, jak to się dzieje na onet.blogu. I najważniejsze: nie gwiazdorzymy. Moi drodzy onetowicze, ogarnijcie się, bo robicie wstyd sobie samym. :)

 

Zapraszam was serdecznie (i jednocześnie przypominam) na moje forum, eiko.one.pl, na którym już niedługo seria minikonkursów. Poza tym spotykamy się na tinychacie.com, gdzie możemy podyskutować przez mikrofon i pokazać siebie w kamerce. Naprawdę, warto! :)

 

Słonecznie pozdrawia

Up z Parasolemkomentarze (43) | dodaj komentarz
Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o bieżących wpisach.

bloog.pl wp.pl
  zaloguj się     załóż bloga